Auxilium - Fundacja Edukacji Społecznej

LUNA – KONCERT 21.06.2021R.


Kolejne wydarzenie zrealizowane we współpracy z Akademią Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku czyli koncert artystki o magicznym pseudonimie LUNA!

LUNA – Aleksandra Wielgomas, młoda artystka debiutująca na polskiej scenie muzycznej. Po wydaniu w 2021 roku czterech singli: “Mniej”, “Nie proszę o więcej”, “Blind”, “Wirtualne przedmieście” został jej podbój sceny koncertowej. Właśnie w Płocku zagrała swój pierwszy koncert na żywo, którego stream realizowali nasi studenci i pracownicy. Zostaliśmy zaproszeni do współpracy po pozytywnych opiniach na temat realizacji koncertu Marii Sadowskiej & NO LOGO, który miał miejsce w maju w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuk. Relację z tego wydarzenia możecie zobaczyć TUTAJ.

LUNA zagrała koncert z zespołem w składzie: Adam Bieranowski (klawisze), Tymoteusz Krajniak (perkusja), Mateusz Gudelis (gitara, bas).

Stream został wykonany na 7 kamer i jakości full HD, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii! Wszystkim naszym studentom i pracownikom, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

 

x
Ta strona wykorzystuje cookies. Dlaczego? Lubimy cyferki, dlatego w kodzie mamy umieszczony skrypt Google Analytics. Więcej o ciasteczkach. Ok, rozumiem