Auxilium - Fundacja Edukacji Społecznej

Koncert NO LOGO & MARIA SADOWSKA – transmisja online


NO LOGO & MARIA SADOWSKA czyli wyjątkowy koncert w ramach cyklu Alterstacja. Odbył się w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki w niedzielę 18 kwietnia.

No Logo to w skrócie pełnia gorącego słońca, moc nieposkromionej natury i sześciu genialnych facetów, którzy swoją sceniczną energią przyciągną każdego fana dobrej muzyki! Kryją za sobą pełnię Natury i gorącego Słońca, które emanują z duszą chłopaków pochodzących z przygranicznego miasteczka Sejny. Wraz z No Logo na scenie pojawiła się niepokorna i bezkompromisowa Maria Sadowska. Podąża własną drogą, stroni od sensacji i rozgłosu. Na swoim koncie ma przeboje, które zna cała Polska.
Akademia Realizacji Dziennikarstwa i Realizacji Dżwięku zorganizowała transmisję na dziewięć kamer na żywo z sali Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Koncert był dostępny na FB Radia Płock FM, ale można było posłuchać go również na antenie.

Cały koncert możesz obejrzeć TUTAJ!

 
Zobaczcie również jak zorganizowaliśmy streaming koncertów w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
x
Ta strona wykorzystuje cookies. Dlaczego? Lubimy cyferki, dlatego w kodzie mamy umieszczony skrypt Google Analytics. Więcej o ciasteczkach. Ok, rozumiem