FILM DLA MWOMP – 02.09.2021R.


Wrzesień mamy bardzo pracowity! Zaczęliśmy od planu zdjęciowego gdzie był realizowany film dla MWOMP z siedzibą w Płocku.

MWOMP czyli Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy prowadzący działalność leczniczą polegającą na udzielaniu ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych. Do jego zadań między innymi należy udzielanie pomocy psychologicznej. I właśnie ten aspekt dbania o swoje zdrowie był tematem projektu, którym mieliśmy przyjemność się zająć. Nasi studenci mieli okazję tym razem wybrać się na plan zdjęciowy, żeby zobaczyć jak pracuje się w przemyśle filmowym. Pracę z kamerą przybliżał naszym podopiecznym nasz wieloletni wykładowca Wojciech Szałek. Realizator dźwięku i operator z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, współtwórca wielu programów telewizyjnych. Obecnie operator jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce – TVN.

Dźwiękiem zaopiekował się Tomasz Szczęsny Wróblewski, który również może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy w branży. Studenci Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku mieli za zasadę asystować i przede wszystkim pochłaniać wiedzę, aby niedługo móc samodzielnie pracować.

Każdy projekt, zarówno koncert, stream czy chociażby film dla MWOMP jest dla nas okazją do pokazania prawdziwego oblicza branży. Daje to również możliwość studentom odnalezienia siebie w tak ogromnym świecie jak świat realizacji dźwięku.

Obejrzyj relację fotograficzną i zobacz jak pracuje się z nami na planie i z jakimi wyzwaniami musieliśmy sobie poradzić. Na razie nie zdradzamy szczegółów, ale już niedługo uchylimy rąbka tajemnicy i pokażemy efekty naszej pracy. Zobacz jakie inne w jakich innych wydarzeniach braliśmy udział między innymi 25-lecie Zespołu Pieśni i Tańca “Wisła”. Jeżeli jesteś ciekawy jaki będzie efekt tego wyjątkowego projektu i czym jeszcze się zajmujemy to koniecznie obserwuj nas na Instagramie, Facebooku i TikToku. Pokazujemy tam kulisy pracy realizatora dźwięku!

 

x
Ta strona wykorzystuje cookies. Dlaczego? Lubimy cyferki, dlatego w kodzie mamy umieszczony skrypt Google Analytics. Więcej o ciasteczkach. Ok, rozumiem