Auxilium - Fundacja Edukacji Społecznej

25-LECIE ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA WISŁA


Wrzesień jest dla nas wyjątkowo intensywnym miesiącem. Tym razem mieliśmy okazję realizować 25-lecie Zespołu Pieśni i Tańca Wisła.

25 rocznica działalności to niezwykle ważny jubileusz. Artystyczne działania Zespołu Pieśni i Tańca Wisła nie są nam obce, dlatego jesteśmy niezwykle zaszczyceni, że mogliśmy realizować 25-lecie! Niecałe dwa tygodnie wcześniej byliśmy obecni podczas kolejnego niesamowitego wydarzenia czyli Vistula Folk Festival. Jeżeli nie widzieliście relacji z tej fantastycznej imprezy koniecznie zerknijcie na zdjęcia w naszej galerii i przeczytajcie o tym jaki mieliśmy wkład w zorganizowanie tego wydarzenia TUTAJ.

Tym razem na scenie płockiego Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego stanął tylko zespół “Wisła”, ale widowisko było równie imponujące. Mogliśmy zobaczyć barwne stroje, tradycyjne tańce i pieśni. Pierwsza część odbyła się w towarzystwie akompaniamentu zespołu instrumentalnego Wisła, natomiast w drugiej mogliśmy posłuchać akompaniamentu Płockiej Orkiestry Symfonicznej. Jeżeli ktoś nie mógł być na widowni płockiego teatru to serdecznie zapraszamy do obejrzenia zapisanego streamu na stronie Radio Płock FM, Vistula Folk Festival, Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki i Zespołu Pieśni i Tańca Wisła.

Dla nas ten stream był wyjątkowy, ponieważ znowu mogliśmy zabrać naszych studentów w teren i pokazać im praktykę. Pod czujnym okiem naszego wykładowcy Wojciecha Szałka studenci mogli obserwować i uczyć się realizacji wizji przy tak dużym wydarzeniu. Zabraliśmy ze sobą aż osiem kamer! Dodatkowo mieliśmy obraz z kamery zawieszonej na kranie operatorskim co pozwoliło nam na realizację na najwyższym, wręcz światowym poziomie! Dla wszystkich zainteresowanych realizacją live ten wyjazd to była ogromna atrakcja i takich wydarzeń chcemy realizować więcej, tak by móc pokazywać studentom jak tak naprawdę wygląda praca w branży.

Aby być na bieżąco ze wszystkim co robimy, obserwuj Akademię Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku na Facebooku, Instagramie i TikToku.

 

x
Ta strona wykorzystuje cookies. Dlaczego? Lubimy cyferki, dlatego w kodzie mamy umieszczony skrypt Google Analytics. Więcej o ciasteczkach. Ok, rozumiem