Auxilium - Fundacja Edukacji Społecznej

PIOSENKI ŚWIĄTECZNE W MDK


Nieubłaganie zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym nadszedł czas na słuchanie świątecznych piosenek! My w tym roku poszliśmy o krok dalej i zrealizowaliśmy kolędy i piosenki świąteczne w MDK.

Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku zaprosił nas w tym roku na swój coroczny koncert muzyki świątecznej. Młodzi wokaliści wzięli na warsztat oczywiście kolędy i piosenki świąteczne. Pod opieką Marty Głowackiej – Szmyd i Katarzyny Stanek pracowali nad swoimi utworami, aby doprowadzić je do perfekcji. Bez wątpienia występ przed publicznością i w towarzystwie kamer nie był dla nich łatwy. Jednak wszyscy poradzili sobie świetnie i na pewno mają ogromne szanse na sukces.

Z kolei studenci i pracownicy Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku pojechali do Młodzieżowego Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku, aby cały koncert zarejestrować. Jest to kolejne wydarzenie, gdzie możemy pokazać studentom realizacji dźwięku jak wygląda praca w praktyce. Podczas gdy na studiach najwięcej jest teorii, taki wyjazd pokazuje jak wygląda cały proces. Zaczynając od zaplanowania i przygotowania sprzętu, poprzez jego rozstawienie i skonfigurowanie, kończąc na odpowiednim zwinięciu.

Młodym artystom serdecznie gratulujemy, a Pani Litosławie Koper – dyrektor MDK serdecznie dziękujemy. Za zaproszenie, a przede wszystkim za zaufanie! To nie była nasza pierwsza współpraca i mamy nadzieję, że jeszcze wiele przed nami.

Jeżeli chcecie zobaczyć jakie inne wydarzenia mieliśmy okazję realizować zerknijcie do zakładki NASZE REALIZACJE lub zobaczcie relacje fotograficzne w zakładce GALERIA.

 

x
Ta strona wykorzystuje cookies. Dlaczego? Lubimy cyferki, dlatego w kodzie mamy umieszczony skrypt Google Analytics. Więcej o ciasteczkach. Ok, rozumiem