Auxilium - Fundacja Edukacji Społecznej

VISTULA FOLK FESTIVAL 2021


Fundacja Edukacji Społecznej Auxilium i Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku znowu ruszyły w teren, tym razem na Vistula Folk Festival! To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w płockim amfiteatrze.

21 sierpnia na scenie płockiego amfiteatru odbył się Koncert Galowy w ramach 9. edycji Vistula FOLK Festival/Nadwiślański Festiwal Folklorystyczny. Całe wydarzenie zorganizowane przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów trwało aż trzy dni, a my mieliśmy okazję być obecni podczas jednego z nich. Na scenie można było oglądać takie zespoły jak:

  • Zespół Pieśni i Tańca “Wisła”
  • Zespół Pieśni i Tańca “Warszawianka” Uniwersytetu Warszawskiego
  • Harcerski Zespół Pieśni i Tańca “Dzieci Płocka” – im. Druha Wacława Milke
  • Zespół Pieśni i Tańca “Jantar” Uniwersytetu Gdańskiego
  • Zespół Pieśni i Tańca “Kurpie Zielone”

Tak duże wydarzenie było idealną okazja, żeby pokazać naszym studentom realia pracy realizatora dźwięku. Nasi pracownicy, wykładowcy i praktykanci mieli okazję zrealizować transmisję na żywo. Przy współpracy z doświadczonymi operatorami i realizatorami dźwięku zrobiliśmy stream na najwyższym poziomie. Dzięki najnowszej technologii mogliśmy miksować obraz aż z ośmiu kamer.

Studenci, którzy mieli okazję odbyć praktyki w amfiteatrze mogli zobaczyć jak pracuje się każdego dnia w branży audio – video. Nie ma nic lepszego niż nauka w praktyce. Jeśli jesteście ciekawi jakie inne imprezy mieliśmy okazję organizować i realizować zajrzyjcie na stronę uczelni realizacjadzwieku.edu.pl w zakładce GALERIA. Znajdziecie tam relacje fotograficzne z kilku wydarzeń, które działy się z naszym udziałem. Zajrzyjcie też do zakładki KADRA, żeby dowiedzieć się z kim pracujemy i od kogo można się u nas uczyć. Nasi wykładowcy to zarówno ludzie z wielkim doświadczeniem jak i pasją do wykonywanego zawodu.

W związku z tym pamiętajcie, żeby obserwować Akademię Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku na Facebooku, Instagramie i Tik Toku. Dzięki temu nie przegapicie żadnych nowinek ze świata realizacji dźwięku!

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
x
Ta strona wykorzystuje cookies. Dlaczego? Lubimy cyferki, dlatego w kodzie mamy umieszczony skrypt Google Analytics. Więcej o ciasteczkach. Ok, rozumiem