Auxilium - Fundacja Edukacji Społecznej

KONCERT CHARYTATYWNY MUZYKA DLA PIOTRKA – PxS & ADiRD


W piątek 11.06.2021r. w naszej Akademii odbył się KONCERT CHARYTATYWNY MUZYKA DLA PIOTRKA!Z inicjatywy jednego z naszych studentów podjęliśmy się organizacji i realizacji wyjątkowego koncertu. Paweł Pablo Sieradzki wraz ze swoim zespołem PxS postanowił wesprzeć niepełnosprawnego Piotrka, a dzięki wspólnym działaniom z Akademią udało się zorganizować zarówno stream i koncert na żywo. Z uwagi na panujące warunki mogliśmy ugościć niewielką publiczność, jednak jesteśmy wdzięczni za każdego kto pojawił się pod sceną. Wspólnymi siłami zbieraliśmy pieniądze na wsparcie zbiórki dla Piotrka, który ostatnio zmagał się z wieloma życiowymi trudnościami.Podczas wydarzenia na naszej scenie stanęli wyjątkowi muzycy.NXOV – Muzyka NXOV to szeroko pojęty metal, oparty na eksperymentalnej elektronice z wpływami takich gatunków jak techno, hip-hop czy pop punk. Ich koncepcyjny album, Kay został uznany za jedno z najbardziej godnych uwagi wydawnictw 2018 roku, przez dtf.ru. Są organizatorami serii podziemnych, plenerowych techno-metalowych eventów – (g)Rave. Po wydaniu debiutu i czterech singli pracują nad ich drugim albumem koncepcyjnym. W 2021 ukaże się także ich kolaboracja z Four Stroke Baron(US). W skład wchodzą: Max Pinchuk, Olek Brunka, Jakub Struczewski.
FRANCZESKO – Młody artysta. Piosenkarz, od niedawna również producent. Muzyką na poważnie zajmuje się od 3 lat. Podczas tworzenia nie zamyka się w jednym stylu, lecz stara się nieustannie eksperymentować co skutkuje różnorodnymi brzmieniami.PxS – Założony przez dwóch braci: Paweł Pablo Sieradzki i Piotrek Sierakk Sieradzki. Do składu dołączył również Marcin Pabian Pabianek. Łączy ich przyjaźń i wspólna pasja do muzyki, razem tworzą i inspirują siebie nawzajem. Łączą trzy różne osobowości i style z czego powstaje wybuchowa mieszanka tworząca PxS. W takim składzie i Kamilem Janickim wydali płytę “TRAPDAWA” która była odskocznią od codziennej twórczości wykonawców.Koncert charytatywny został w całości zrealizowany przez naszych studentów, z czego jesteśmy bardzo dumni! Wszystkim, którzy pracowali przy tym wydarzeniu serdecznie dziękujemy i gratulujemy świetnie wykonanej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z całego wydarzenia!

x
Ta strona wykorzystuje cookies. Dlaczego? Lubimy cyferki, dlatego w kodzie mamy umieszczony skrypt Google Analytics. Więcej o ciasteczkach. Ok, rozumiem