Auxilium - Fundacja Edukacji Społecznej

FILMY DLA MAZOWIECKIEGO URZĘDU PRACY – RADOM


Zobaczcie naszą kolejną realizację czyli filmy dla Mazowieckiego Urzędu Pracy.

W ramach projektu Fundacja Edukacji Społecznej Auxilium zajęła się kompleksową realizacją filmów na zlecenie Mazowieckiego Urzędu Pracy. Tematyka jest niewątpliwie istotna w sytuacji kryzysowej jaką jest pandemia. W związku z tym zajęliśmy się przedstawieniem historii ludzi, którzy dzięki projektom unijnym zmienili swoje życie zawodowe. Współpraca Mazowieckiego Urzędu Pracy z Unią Europejską jest bezsprzecznie ważnym elementem rozwoju polskiej gospodarki. Fundacja Auxilium udokumentowała uczestnictwo w tych projektach zarówno urzędów pracy, firm jak i członków projektów. Jak wygląda proces pozyskania środków? Czego potrzeba, żeby je zdobyć? Jaka jest sytuacja na rynkach pracy w poszczególnych regionach województwa mazowieckiego? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając zrealizowane przez nas filmy.

Przedstawiamy teraz filmy zrealizowane w nieście Radom i jego okolicach. Poznajcie ludzi, którzy wzięli udział w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój i Regionalnym Projekcie Operacyjnym.

Aby zobaczyć nasze inne realizacje kliknij TUTAJ. Zobacz też naszą działalność MEDIALNĄ i EDUKACYJNĄ.

 

x
Ta strona wykorzystuje cookies. Dlaczego? Lubimy cyferki, dlatego w kodzie mamy umieszczony skrypt Google Analytics. Więcej o ciasteczkach. Ok, rozumiem