Auxilium - Fundacja Edukacji Społecznej

FILMY DLA MAZOWIECKIEGO URZĘDU PRACY – OSTROŁĘKA


Zobaczcie naszą kolejną realizację czyli filmy dla Mazowieckiego Urzędu Pracy.

W ramach projektu Fundacja Edukacji Społecznej Auxilium zajęła się kompleksową realizacją filmów. Tematyka niewątpliwie istotna w sytuacji kryzysowej jaką jest pandemia. W związku z tym zajęliśmy się przedstawieniem historii ludzi, którzy dzięki projektom unijnym zmienili swoje życie zawodowe. Współpraca Mazowieckiego Urzędu Pracy z Unią Europejską jest bezsprzecznie ważnym elementem rozwoju polskiej gospodarki. Fundacja Auxilium udokumentowała uczestnictwo w tych projektach zarówno urzędów pracy jak i członków projektów. Jak wygląda proces pozyskania środków? Czego potrzeba, żeby je zdobyć? Jaka jest sytuacja na rynkach pracy w poszczególnych regionach województwa mazowieckiego? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając zrealizowane przez nas filmy.

Kolejnym miastem, które odwiedziliśmy była Ostrołęka. Poznajcie historie naszych bohaterów, którzy brali udział w Projekcie Edukacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój i Regionalny Program Operacyjny. Jeśli chcesz zobaczyć nasze inne realizacje kliknij TUTAJ.

Zobacz również naszą działalność MEDIALNĄ i EDUKACYJNĄ.

 

x
Ta strona wykorzystuje cookies. Dlaczego? Lubimy cyferki, dlatego w kodzie mamy umieszczony skrypt Google Analytics. Więcej o ciasteczkach. Ok, rozumiem