FILMY DLA MAZOWIECKIEGO URZĘDU PRACY – PŁOCK


Zobaczcie naszą kolejną realizację czyli filmy dla Mazowieckiego Urzędu Pracy.

W ramach projektu Fundacja Edukacji Społecznej Auxilium zajęła się kompleksową realizacją filmów. Tematyka niewątpliwie istotna w sytuacji kryzysowej jaką jest pandemia. W związku z tym zajęliśmy się przedstawieniem historii ludzi, którzy dzięki projektom unijnym zmienili swoje życie zawodowe. Współpraca Mazowieckiego Urzędu Pracy z Unią Europejską jest bezsprzecznie ważnym elementem rozwoju polskiej gospodarki. Fundacja Auxilium udokumentowała uczestnictwo w tych projektach zarówno urzędów pracy jak i członków projektów. Jak wygląda proces pozyskania środków? Czego potrzeba, żeby je zdobyć? Jaka jest sytuacja na rynkach pracy w poszczególnych regionach województwa mazowieckiego? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając zrealizowane przez nas filmy.

Jako pierwsze zobaczcie realizacje z miasta Płock i okolic. Za zaufanie dziękujemy i nie możemy doczekać się, aby pokazać pozostałe efekty pracy. Filmy dla Mazowieckiego Urzędu Pracy to nie jedyny projekt, za który odpowiadamy. Jeśli chcesz zobaczyć jakie inne wydarzenia odbyły się z naszym udziałem kliknij TUTAJ.

Zobacz też naszą działalność MEDIALNĄ i EDUKACYJNĄ.

x
Ta strona wykorzystuje cookies. Dlaczego? Lubimy cyferki, dlatego w kodzie mamy umieszczony skrypt Google Analytics. Więcej o ciasteczkach. Ok, rozumiem